15 maja 2021

Apel generałów do amerykańskiego narodu: Nasz kraj skręcił w kierunku marksistowskiej tyranii

(fot. flickr.com)

Nasz naród jest w ogromnym niebezpieczeństwie. Toczy się walka o nasze przetrwanie jako Republiki Konstytucyjnej, jak w żadnym innym czasie od naszego powstania w 1776 roku. Konflikt toczy się między zwolennikami socjalizmu i marksizmu a zwolennikami konstytucyjnej wolności – czytamy w apelu podpisanym przez ponad 150 emerytowanych, wybitnych generałów i admirałów.

List przygotowała zrzeszająca weteranów organizacja Flag Officers 4 America. Wśród sygnatariuszy apelu znajdują się m.in. były doradca prezydenta Ronalda Reagana John Poindexter, były zastępca podsekretarza obrony prezydenta George’a W. Busha William Gerald Boykin oraz emerytowany generał brygady armii Donald Bolduc. Apel podsumowuje pierwsze 100 dni administracji Joe Bidena określając je jako największy zwrot w stronę marksizmu i socjalizmu z jakim kiedykolwiek spotkała się Ameryka.

„Pod rządami Kongresu Demokratów i obecnej administracji, nasz kraj skręcił w lewo w kierunku socjalizmu i marksistowskiej formy tyranii” – napisali oficerowie. Politykę za pomocą rozporządzeń, wojskowi określają „dyktatorskim atakiem na nasze prawa konstytucyjne”. Nowy prezydent podpisał z pominięciem Kongresu już ponad 50 rozporządzeń, z których wiele odwraca decyzje poprzedniej administracji. Tym samym Joe Biden w 100 dni od objęcia władzy posiada na koncie najwięcej podpisanych rozporządzeń od czasów prezydenta Franklina D. Roosevelta.

Wesprzyj nas już teraz!

Do największych zagrożeń wojskowi zaliczyli zamach na granice państwa, powodujący otwarcie ich w sposób niekontrolowany, a co za tym idzie – wzrost procederu handlu ludźmi, zwiększoną działalność karteli narkotykowych, otwartą drogę dla terrorystów i zagrożeń zdrowotnych takich jak pandemia COVID-19, powodujących kryzy humanitarne.

Jako najgroźniejszego przeciwnika zewnętrznego Ameryki emerytowani generałowie określają Chiny. Jednak proponowana przez obecną administrację droga współpracy z Partią Komunistyczną, przyspiesza ich zdaniem drogę Chin do osiągnięcia światowej dominacji pod względem militarnym, gospodarczym, politycznym i technologicznym. Dlatego należy jak najszybciej zaostrzyć kurs wobec Państwa Środka i wznowić ekonomiczne sankcje.

Oficerowie wskazują na zagrożenia dla wolności słowa, jakim jest rosnąca pozycja wymykających się władzy mediów społecznościowych, promujących arbitralne praktyki cenzorskie. Aby ograniczyć ich pozycję, wojskowi wzywają do usunięcia Sekcji 2030 chroniącej wszechwładzę Big Tech. Polityczna poprawność i zwrot „antyrasistowski” w armii jest ich zdaniem jedynie narzędziem wewnętrznego rozkładu, szkodzącym morale i spójności instytucji zaangażowanej w „zmyślone, rasistowskie” wojny.

Oficerowie wypowiedzieli się w kwestii następstw działalności ruchu Black Lives Matters. „Praworządność ma fundamentalne znaczenie dla naszej Republiki i bezpieczeństwa. Anarchia w niektórych miastach nie może być tolerowana” – wskazują, odnosząc się do postulatów likwidacji policji i przypadków powstawania niezależnych od władzy federalnej enklaw (np. w Seattle).

Wojskowi zakwestionowali też zdolności 78-letniego Bidena do przewodzenia państwu, na podstawie jego stanu zdrowia. „Nie można ignorować stanu psychicznego i fizycznego Głównego Wodza. Musi być w stanie szybko podejmować trafne decyzje dotyczące bezpieczeństwa narodowego, życia i zdrowia, w każdym miejscu, w dzień i w nocy. Niedawne wątpliwości przywódców Demokratów dotyczące procedur związanych z kodeksem nuklearnym wysyłają sygnał zarówno obywatelom jak i naszym przeciwnikom, stawiając pytanie, kto tu rządzi. Nie możemy pozwolić na zachwianie zaufania do naszego łańcucha dowodzenia” – podkreślili.

„Musimy wspierać i wzywać do odpowiedzialności polityków, którzy będą przeciwdziałać socjalizmowi, marksizmowi i progresywizmowi, wspierać naszą Konstytucję i nalegać na odpowiedzialne rządy, koncentrując się na wszystkich Amerykanach, zwłaszcza na klasie średniej, a nie na specjalnych interesach lub grupach ekstremistycznych, które są przyzwyczajone do dzielenia społeczeństwa na walczące frakcje” – konkludują wojskowi.

Źródło: flagofficers4america.com / tysol.org
PR

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(17)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy