22 listopada 2021

„Geneza i skutki Komunii Św. na rękę”. Ks. Roman Kneblewski gościem Klubów „Polonia Christiana” w Rybniku i Krakowie

Wyjątkowy gość, a wraz z nim temat bliski sercu każdego katolika! Ks. prałat dr Roman Kneblewski w listopadzie 2021 r. odwiedzi Rybnik i Kraków, gdzie jako gość Klubów „Polonia Christiana” wygłosi wykład pt. „Geneza i skutki Komunii Św. na rękę”.

Ks. prałat dr Roman Kneblewski to postać wyjątkowa. Wieloletni proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy i nieformalny kapelan wielu grup społecznych znany jest ze swojego zamiłowania to Tradycyjnej Liturgii Katolickiej, ogromnej wiedzy nt. Sarmacji i kultury szlacheckiej oraz niezwykle życzliwego podejścia do wiernych, którym nigdy nie żałuje swojego czasu.

Duchowny to również autor wielu artykułów (własny cykl publicystyczny w magazynie „Polonia Christiana”), popularnego wideobloga (Tuba Cordis w serwisie YouTube) i książek (ostatnia wydana to „Katolekcje” – nakładem wydawnictwa 3DOM).

Wesprzyj nas już teraz!

Okazją do posłuchania na żywo księdza prałata będzie spotkanie w ramach Klubów „Polonia Christiana” w Krakowie i Rybniku. To świetna okazja do poważnej refleksji nad stanem naszego Kościoła i szacunku nas wszystkich do Najświętszego Sakramentu. Warto tę refleksję podjąć w ostatnich dniach przed Adwentem.

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania w ramach Klubów „Polonia Christiana” z ks. Kneblewskim w dniach 23-24 listopada w poniższych miejscach, datach i godzinach. Na każde ze spotkań wstęp wolny!

 

23 listopada (wtorek), godz. 18:00: Klub „Polonia Christiana” Rybnik, Hotel Politański, ul. Sosnowa 5, Rybnik.

 

24 listopada (środa), godz. 18:00: Klub „Polonia Christiana” Kraków, sala konferencyjna hotelu „Miodosytnia” (poziom -1) przy ul. Św. Wawrzyńca 6 w Krakowie. Dojazd komunikacją miejską: przystanki tramwajowe Św. Wawrzyńca lub Plac Wolnica.

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(9)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez