10 czerwca 2021

Jan Pospieszalski ostro o segregacji sanitarnej w diecezji sosnowieckiej

W diecezji sosnowieckiej segreguje się pielgrzymów idących do Częstochowy na zaszczepionych i niezaszczepionych. Jan Pospieszalski przypomniał, co kilka lat temu działo się w tej diecezji. Zwrócił też uwagę na niesamowitą propagandę w sprawie szczepienia dzieci.

Jan Pospieszalski w swoim komentarzu wideo z czwartku odniósł się do kilku głównych problem związanych z rządowym programem szczepień w Polsce. Zwrócił uwagę między innymi na wielką trudność zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych.

Lekarz mi powiedział, że przejście przez te wszystkie procedury, to jest dla niego około 40 minut. Kolega, który to zgłaszał, też około 40 minut czekał na infolinii, żeby połączyć się z jednostką, która dokonywała szczepień, żeby odszukali kartotekę tego szczepienia i przyjęli to zgłoszenie – powiedział.

Wesprzyj nas już teraz!

W Polsce system rejestracji i zgłaszania niepożądanych objawów nie funkcjonuje dobrze – wskazał.

Jak ocenił, prawdopodobnie właśnie dlatego na przykład w Norwegii zgłaszanych jest dziesięciokrotnie więcej NOP niż w Polsce.

Druga sprawa to segregacja sanitarna w wojsku, w firmach, w korporacjach, na uczelniach, również medycznych, także w kościele – wskazał dalej Jan Pospieszalski.

Gdy idzie o wojsko, dotyczy to na przykład Obrony Terytorialnej. Jak mówił, niezaszczepieni muszą w maseczkach na wolnym powietrzu wykonywać ćwiczenia, w upale. Jest to rozdział represji. W Białymstoku wysyłano niezaszczepionych żołnierzy do odległych jednostek, w innych miejscach mówi się, że nie ma co marzyć o podoficerce bez szczepienia.

Następnie Jan Pospieszalski zwrócił uwagę na segregację w diecezji sosnowieckiej, gdzie rozgranicza się zaszczepionych od niezaszczepionych przy organizacji pielgrzymki do Częstochowy, wyraźnie preferując zaszczepionych. Dziennikarz przypomniał, że to właśnie w diecezji sosnowieckiej w 2012 roku rozwiązano seminarium – oficjalnie z powodów lokalowych, ale jak ustalili dziennikarze Rzeczypospolitej, w istocie miało chodzić o kwestie obyczajowe, o homoseksualne ekscesy.

Dziennikarz wskazał też na propozycję szczepienia dzieci. Nie ma żadnych nowych badań, które pokazywałyby, że szczepienie dzieci jest wskazane. Co więcej wiadomo przecież, że dzieci przechodzą Covid-19 lekko. Chodzi więc o to, by szczepić dzieci – żeby chronić starszych. Tym samym wykorzystuje się dzieci jako „żywe tarcze”, wykonując na nich medyczny eksperyment, bo szczepionki są przecież ciągle w fazie eksperymentalnej.

W piątek 11 czerwca Jan Pospieszalski będzie gościem „Tygodnia Życia i Wolności”, który organizuje Stowarzyszenie ks. Piotra Skargi i Stowarzyszenie Polonia Christiana. Konferencja odbędzie się w Warszawie przy ul. Grażyny 13/15 w centrum konferencyjnym „Społem”. Rzecz można śledzić on-line na kanale PCh24 TV.

O 16:30 zapraszamy na pokaz filmu „Nowa nienormalność” w reżyserii Piotra Relicha (produkcja PCh24.pl). O 18:00 odbędzie się prelekcja Witolda Gadowskiego. O 19:00 rozpoczyna się debata z udziałem między innymi Jana Pospieszalskiego.

Więcej szczegółów TUTAJ

Pach

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(8)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie