28 stycznia 2019

Kaja Godek dołączyła do koalicji narodowo-wolnościowej. „Nie zmarnujcie swojego głosu na aborterów”

(Fot. Michał Dyjuk / FORUM)

Działaczka pro-life Kaja Godek dołączyła do politycznej koalicji z Robertem Winnickim, Grzegorzem Braunem i Januszem Korwin-Mikkem. „Dzisiaj potrzebny jest wielki Marsz dla Życia na wybory. Nie zmarnujcie swojego głosu na aborterów”.

 

Informacją o dołączeniu Kaji Godek do koalicji narodowo-wolnościowej podzielił się naFacebooku Robert Winnicki, transmitując konferencję prasową odbywającą się w Sejmie.

 

„Ponad rok temu przynieśliśmy do sejmu jako obywatele ponad milion podpisów pod projektem „Zatrzymaj Aborcję”, pod projektem zatrzymującym rzeź na niepełnosprawnych dzieciach. Byliśmy świadkami celowego i konsekwentnego spowalniania nad nim prac aż do zamrożenia w sejmowej komisji, która przez siedem miesięcy nie przedstawiła żadnego raportu ze swoich prac” – oznajmiła  Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji” oraz „Zatrzymaj Aborcję”.

 

„Wynika z tego prosty wniosek, głos na PiS jest głosem za aborcją” – dodała, komentując dyscyplinę partyjną, jaka obowiązuje w partii rządzącej odnośnie do zachowania aborcyjnego kompromisu. „Unia Europejska, do której wchodziliśmy w 2004 r. była inna od tej, którą znamy (…), zapowiedzi niewtrącania się w sprawy wewnętrzne państw dotyczące moralności nie sprawdziły się”.

 

„Dzisiaj potrzebny jest wielki Marsz dla Życia na wybory (…) Nie zmarnujcie swojego głosu na aborterów. Nie zmarnujcie swojego głosu na partie aborcyjne – czy to z deklaracji, czy bez” – podkreśliła i oznajmiła, że „przystępuje do koalicji z Ruchem Narodowym, Partią Wolność i Panem Grzegorzem Braunem”.

 

Źródło: Facebook.com/ Robert Winnicki

PR

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie