22 listopada 2019

Kraków: w niedzielę kolejna akcja modlitewna w obronie abp. Marka Jędraszewskiego

Na niedzielę 24 listopada zaplanowano kolejną akcję modlitewną w obronie abp. Marka Jędraszewskiego, Metropolity Krakowskiego. Wierni zgromadzą się punktualnie o godz. 13.00 pod oknami Kurii przy ul. Franciszkańskiej 3. „Módlmy się o wsparcie dla naszego Arcybiskupa i nawrócenie grzeszników” – apelują.

 

Modlitwa różańcowa w obronie abp. Marka Jędraszewskiego została zaplanowana na najbliższą niedzielę 24 listopada. Wierni, którzy organizują wydarzenie informują, że w związku z licznymi atakami na Metropolitę Krakowskiego, których dopuszczają się lewicowe środowiska, konieczny jest jasny sygnał, że katolicy nie pozwolą na obrażanie i przedstawianie w fałszywym, negatywnym świetle swojego biskupa.

 

„Krzyczą o tolerancji oraz szacunku a jednocześnie sami sieją największą mowę nienawiści plując na fundamentalne wartości, które budowały naszą ojczyznę. Jako katolicy zgromadzimy się tego dnia pod Kurią krakowską, wspólnie pod znakiem Krzyża, który jest dla nich „solą w oku”. Módlmy się o wsparcie dla naszego Arcybiskupa i nawrócenie grzeszników by odnaleźli Jezusa, który jest Drogą, Prawdą i Życiem” – czytamy na stronie organizatora akcji modlitewnej w obronie krakowskiego hierarchy. Wierni podkreślają, że abp. Jędraszewski nie boi się głosić prawdy Chrystusowej.

 

Warto zauważyć, że tego samego dnia swoją akcję protestacyjną zapowiedziały również środowiska LGBT i szeroko rozumianej postępowej lewicy. W mediach społecznościowych zapraszają do tego, aby oprotestować działalność Kościoła i abp. Marka Jędraszewskiego. „Zapraszamy wszystkich sfrustrowanych i zdeterminowanych współobywateli wszystkich płci, kolorów skóry i światopoglądów. Mamy tylko jeden kraj, nasze miejsce na Ziemi i musimy znowu o niego walczyć – to nie kościół katolicki jest obleganą twierdzą – to Polska jest okupowana, zniewalana, ośmieszana i ulega destrukcji każdego dnia” – czytamy na stronie informującej o lewicowej akcji protestacyjnej.

 

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy katolicy staja w obronie Metropolity Krakowskiego. W sobotę 10 sierpnia przed krakowską Kurią odbyła się modlitwa polskich katolików w intencji ks. abp. Marka Jędraszewskiego, który już wówczas stał się ofiarą nagonki za słowa prawdy o totalitarnej ideologii LGBT. Relację wideo z tego wydarzenia można zobaczyć poniżej w reportażu przygotowanym przez PCh24.pl.

 

 

Modlitwa w obronie Metropolity Krakowskiego została zaplanowana na niedzielę 24 listopada. Wierni spotykają się przed budynkiem Kurii przy ul. Franciszkańskiej 3 w Krakowie. Rozpoczęcie modlitwy różańcowej będzie miało miejsce o godz. 13.00. Link do wydarzenia na Facebooku dostępny jest tutaj: https://www.facebook.com/events/1149192335285783/.

 

 

Źródło: Facebook, PCh24.pl

WMa

 

 

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie