13 października 2021

Kryzys w Kościele? Fatima ratunkiem! Ks. Glas, Skiba, Kratiuk – już dziś w PCh24TV

(Kadr z filmu „Fatima. Orędzie wciąż aktualne”.)

Kościół katolicki boryka się z wieloma problemami. Jego przeciwnicy wieszczą jego upadek. Ten jednak nie nastąpi. Sam Jezus Chrystus zapowiedział bowiem, że „bramy piekielne Go nie przemogą”. W tym dziele obrony Kościoła mamy nieocenioną pomoc – Maryję, która nie raz już osobiście interweniowała, podpowiadając nam jak powinniśmy postępować.

Wśród tych interwencji wymienić trzeba Objawienia Fatimskie i kończący ich cykl „Cud Słońca”. Stało się to właśnie 13 października 1917 roku. Matka Boża po raz szósty ukazała się trojgu portugalskim pastuszkom. Dzieciom towarzyszył ogromny tłum. Matka zapowiedziała już wcześniej, że tego dnia ujawni kim jest, czego chce oraz dokona cudu, który wszyscy zobaczą, aby uwierzyli.

O Tajemnicach Fatimskich, przesłaniu Matki Bożej i sposobach wyjścia z kryzysu w Kościele rozmawiać będą goście specjalnego wydania fatimskiego programu na kanale PCh24TV w serwisie YouTube. Zapraszamy na spotkanie z ks. Piotrem Glasem, Sławomirem Skibą, wiceprezesem Stowarzyszenia im. Ks. Piotra Skargi, Krystianem Kratiukiem, redaktorem naczelnym PCh24.pl. Program poprowadzą Bogusław Bajor, redaktor naczelny dwumiesięcznika „Przymierze z Maryją” oraz Marcin Austyn, PCh24.pl.

Wesprzyj nas już teraz!

13 października 2021 – godzina 21.00 – PCh24 TV – aby przejść na kanał PCh24TV w serwisie YouTube – kliknij TUTAJ

Program będzie też okazją do poznania Apostolatu Fatimy – niezwykłej wspólnoty Czcicieli Matki Bożej. Czym jest Apostolat, jak do niego dołączyć? Zapraszamy na program!

13 października 2021 – godzina 21.00 – PCh24 TV

Aby przejść na kanał PCh24TV w serwisie YouTube – kliknij TUTAJ

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez