25 października 2021

Ksiądz, który pokonał w sądzie gubernatora Kalifornii: „Przymusowe szczepienie dzieci to działanie przestępcze”

(Ks. Trevor Burfitt z Los Angeles)

Ksiądz z Los Angeles, który trafił na pierwsze strony kalifornijskich gazet, gdy z powodzeniem sprzeciwił się reżimowi covidowemu, skomentował zakusy lewicowego gubernatora Gavina Newsoma, który wdraża projekt eksperymentów medycznych na dzieciach. Przymusowemu „wyszczepianiu” zostaną poddane dzieci i młodzież od 12 lat wzwyż.

Stan Kalifornia pod rządami demokratycznego gubernatora Gavina Newsoma jest jak na razie „przodownikiem” w narzucaniu przymusowych eksperymentów medycznych przy użyciu tzw. szczepionek przeciw COVID-19. W ostatnich dniach celem rządowej ofensywy są szkoły. Przymus „wyszczepienia” objął już szkolne kadry, a teraz – zgodnie z zapowiedzią gubernatora – zaczyna obejmować również uczniów.

Akcję skomentował przeor kościoła Matki Bożej Wspomożycielki w Los Angeles, ks. Trevor Burfitt FSSPX, który zasłynął z sądowego zwycięstwa nad bezprawnym zamykaniem kościołów pod pretekstem tzw. pandemii koronawirusa. – Postrzegam to jako bardzo przestępcze i to samo mówię moim wiernym. (…) To bardzo kryminalna akcja przeciwko prawom rodziców, którzy powinni być odpowiedzialni za określenie, co ich dzieci otrzymują w ramach opieki medycznej bądź leczenia – powiedział.

Wesprzyj nas już teraz!

Rozmówca LifeSiteNews wyraził rozczarowanie kalifornijczyków polityką Gavina Newsoma, który w nadgorliwości wprowadzania restrykcji covidowych wyprzedza najbardziej lewicowe stany. „Myślę, że jest to bardzo, bardzo inwazyjne i bardzo szkodliwe dla praw rodziny i zdrowia dzieci” – ocenił zamach na prawo rodziców do decydowania o zdrowiu dzieci. Kapłan z Bractwa św. Piusa X ma nadzieję, że prowadzona przy jego przeoracie szkoła nie będzie poddana restrykcjom ze względu na przepisy o wolności religijnej.

O ks. Burfitcie głośno było w zeszłym roku, gdy nie podporządkował się drakońskim zasadom lockdownu miejsc kultu. W grudniu 2020 roku są przyznał rację duchownemu, tymczasowo uchylając restrykcje wobec kościoła Matki Bożej Wspomożycielki (Our Lady of the Angels). W dalszej części sądowej potyczki, która zakończyła się w czerwcu 2021 roku przyznałem przez sąd stałego uwolnienia wspólnoty od rządowych lockdownów, które zostały uznane za niekonstytucyjne.

Przeor przyznał w rozmowie z LifeSiteNews, że stałe otwarcie poruczonej jego pieczy świątyni oraz głośna wygrana w sądzie przyczyniły się do znacznego zwiększenia liczby wiernych poszukujących opieki duszpasterskiej, która nie kapituluje przed światem oraz tradycyjnej duchowości i sakramentów.

 

Źródło: lifesitenews.com

FO

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(14)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy

Udostępnij przez