2 września 2021

Matka ośmiorga dzieci po raz kolejny w areszcie. Walczy przeciw covidowej opresji w Kanadzie

(Plane model and face mask and flag Canada. Coronavirus pandemic. Flight ban and closed borders for tourists and travelers with coronavirus covid-19.)

Kanadyjskie media społecznościowe obiega nagranie, na którym widać jak policja wyprowadza kobietę z protestu przeciwko polityce reżimu covidowego prowadzonej przez premiera Justine’a Trudeau. Bohaterką nagrania jest katolicka matka ośmiorga dzieci, która już po raz szósty trafiła do aresztu za sprzeciwianie się zamachom władzy na wolność obywateli.

Kim Riddel, obecnie na emeryturze, przez 25 lat pracowała jako strażniczka w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Obecnie już szósty raz patrzyła zza krat na korytarz aresztu, ponieważ konsekwentnie bierze udział w wiecach wolnościowych przeciwników polityki covidowej kanadyjskiego rządu.

Kobieta od początku sprzeciwiała się polityce wprowadzania twardych lockdownów, a szczególnie zamykania kościołów pod pretekstem ograniczania rozsiewania koronawirusa. Regularnie brała udział w protestach i marszach wolności, za co otrzymywała mandaty i była odprowadzana w kajdankach do radiowozu.

Jak mówi działaczka, na wiecach jest mnóstwo katolików, a także spora ilość osób wywodzących się z bloku wschodniego, które na własnej skórze doświadczyły reżimu komunistycznego i dzięki temu teraz lepiej rozumieją, czym grozi brak oporu wobec totalitarnych zapędów rządu.

„Kanadyjska Karta Praw odnosi się do naszych praw naturalnych jako istot stworzonych przez Boga” – przekonuje przeciwniczka lockdownów, wskazując, że wprowadzane przez rząd obostrzenia są sprzeczne z kanadyjskim prawem. Jednak walka z nadużyciami rządu, jak wskazuje, wymaga od obywateli nie tylko odwagi, ale też środków finansowych.

Jak opowiada Kim, jej znajomi martwili się jak znosi te kolejne aresztowania, ale ona odpowiadała: „Mam za sobą 25-letnią karierę jako strażniczka więzienna, gdzie chodziłam po drugiej stronie ze wszystkimi więźniarkami, więc samotność w celi nie była dla mnie przerażająca”.

Źródło: lifesitenews.com

FO

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(8)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez