23 lipca 2021

„Msza trydencka to potężny skarb wiary! Odbierz specjalny e-book”

Decyzja papieża Franciszka o ograniczeniu Mszy świętej w nadzwyczajnej formie zszokowała wielu katolików wiernych Tradycji na całym świecie. W związku z radykalną decyzją papieża, specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy wyjątkowy e-book, pokazujący piękno przedsoborowej liturgii. Niech będzie on pocieszeniem naszych serc w tej niezwykle trudnej sytuacji. Można go odebrać klikając w ten link!

Motu propio Franciszka bardzo mocno uderzyło w jedność katolików na całym świecie. Kapłanom odebrano możliwość swobodnej celebracji Mszy Wszech Czasów, a tym samym wiernych, pragnących uczestniczyć w tym uroczystym wydarzeniu, pozbawiono jakiejkolwiek pewności i stałości.

Widzimy to po wydarzeniach na całym świecie, gdzie biskupi w kolejnych diecezjach ogłaszają natychmiastowe wstrzymanie odprawiania Mszy Świętej w przedsoborowej formie rytu rzymskiego. Wielu katolikom uniemożliwiono w ten sposób godne uczestniczenie w Najświętszej Ofierze.

Wesprzyj nas już teraz!

Niestety możliwość udziału w niej zależy już tylko od pozwolenia biskupa, który może, ale nie musi, wskazać miejsca, gdzie ta bezkrwawa Ofiara będzie sprawowana. Wesprzyj nas i odbierz dla siebie e-book ukazujący skarb Mszy trydenckiej!

Nasze odczucia po decyzji papieża Franciszka, zmotywowały nas do stworzenia kolejnego wyjątkowego e-booka. Jego tematem przewodnim jest oczywiście Msza Wszech Czasów.

Przypominamy w nim, jak wielkim skarbem dla katolickiej duchowości jest Msza w przedsoborowej formie rytu rzymskiego. W świecie hałasu i bałaganu jawi się ona jako ostoja ładu i harmonii.

Tradycyjna liturgia uczyła nas jak właściwie postrzegać Ofiarę Mszy Świętej. Uczyła, jak kształtować własnego ducha i pozwalała lepiej zrozumieć tożsamość katolików – osób duchownych i świeckich – na przestrzeni wieków.
Wesprzyj nas i poznaj piękno Mszy Wszech Czasów dzięki temu e-bookowi!

Tworząc naszego e-booka, postanowiliśmy przygotować odpowiedzi na wiele istotnych pytań. Dlaczego to we Mszy trydenckiej uderza piękno i jej bogactwo teologiczne? Dlaczego wielu kapłanów decydowało się odprawiać Mszę Świętą Wszech Czasów? W jaki sposób ta Msza rozwija duchowość katolików? Ten e-book jest wyjątkową publikacją, która pomoże przetrwać trudny czas ograniczenia Mszy trydenckiej. Dostarczy on również argumentów w dyskusji z przeciwnikami Mszy Wszech Czasów.

Zapraszamy do lektury!

Wesprzyj nas i odbierz dla siebie e-booka „Msza trydencka – skarb żywej wiary”!

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(8)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie