9 lipca 2021

Oni idą po nasze dzieci i otwarcie to przyznają! Ohydny utwór gejowskiego chóru z USA

(fot. YouTube / MILO)

„Jesteś przerażony. Myślisz, że zdeprawujemy twoje dzieci, jeżeli nasz plan pozostanie bez nadzoru. Zabawne! W tym jednym przypadku – macie absolutną rację!” – śpiewają członkowie The San Francisco Gay Men’s Chorus w klipie „Message From the Gay Community”. I nie jest to ironia.

Utwór nagrany z okazji tzw. miesiąca dumy otwarcie mówi o celach środowisk LGBT w odniesieniu do dzieci i młodzieży. „Nawrócimy /przekształcimy (ang. convert – red.) wasze dzieci, kawałek po kawałku, cichutko i subtelnie, tak, że nawet tego nie zauważycie. Możesz trzymać je z dala od dyskotek, ostrzegać przed San Francisco (gejowskie dzielnice), możesz kazać im nosić szerokie spodnie; mamy to gdzieś! Nawrócimy wasze dzieci, uczynimy je tolerancyjnymi i sprawiedliwymi” – śpiewają homoseksualiści w przypominającym broadway’owski musical utworze.

„Tak jak się boisz, że zmienią grupę przyjaciół i nie zaakceptujesz gdzie wychodzą nocą (na protest!). Będziesz zniesmaczony gdy zaczną szukać rzeczy w internecie, przed którymi chciałeś ich chronić. Ale zgadnij – nadal będziesz w porządku! Nawrócimy wasze dzieci. Ktoś musi nauczyć je by nie nienawidzić. Idziemy po nie!” – podkreślają.

Wesprzyj nas już teraz!

„Twoje dzieci będą dbać o sprawiedliwość dla innych, twoje dzieci będą pracować by przekonać swoje siostry i braci, i – jesteśmy o tym prawie przekonani – twoje dzieci zaczną przekonywać Was! Gejowska agenda idzie po nie! Gejowska agenda jest tu!” – przekonują wykonawcy, jednocześnie wskazując, że po tak dokonanej operacji rodzice sami „pojadą do San Francisco i rozkręcą dyskotekę”.

Wykonawcami utworu są członkowie The San Francisco Gay Men’s Chorus oraz gościnnie; Troy Iwata i Daniel Quadrino. Za tekst odpowiada Charlie Sohne. Nagranie po kilku godzinach zniknęło z platformy YouTube, ale wcześniej zostało skopiowane na inne kanały.

Jakże to dalekie od postulatów jedynie „chęci odwiedzania się w szpitalach”, czy dziedziczenia majątku. Homoseksualna agenda postępuje w takim tempie, że czasem zbyt szybko odkrywa karty, ukazując swoje prawdziwe oblicze; deprawację najmłodszych, by przyjęły homoseksualny styl życia. Warto zapytać jednak, co wspólnego z nauką o tolerancji i sprawiedliwości ma zapraszanie nieletnich do gejowskich klubów?

Źródło: YouTube / MILO

PR

Zobacz VIDEO:

Oni PRZYZNALI to wprost: będziemy DEPRAWOWALI wasze dzieci!

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(18)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy