5 sierpnia 2019

Prześladowany za Prawdę o „tęczowych”. Stań w obronie abp. Marka Jędraszewskiego!

Wolność nie jest nam dana raz na zawsze, a obecnie miejsce komunizmu, który odcisnął na Polsce boleśnie swe piętno, zajęła nowa, niezwykle niebezpieczna, tęczowa ideologia. Podobnie jak wtedy, atakowana jest wiara katolicka i świętości. Coraz częściej dochodzi do fizycznych ataków na kapłanów i kościoły. Przypomina o tym abp Marek Jędraszewski. Za słowa prawdy stał się obiektem ataków. Stańmy murem za naszym Pasterzem!

 

Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa – mówił abp Marek Jędraszewski, podczas homilii wygłoszonej w dniu 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Metropolia krakowski w sposób wyważony i prosty wyłożył genezę tęczowej rewolucji wskazując na jej marksistowskie korzenie.

 

Zidentyfikowanie i potępienie zła spotkało się jednak z alergiczną reakcją środowisk lewicowych. Abp Marek Jędraszewski został bezpardonowo zaatakowany, a kierowane w Jego stronę zarzuty nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Merytoryczna dyskusja ze słowami metropolity krakowskiego skazuje przeciwników na porażkę. Używają więc obleg i agresji.

 

Nie może być zgody na to, by środowiska LGBT+ dyktowały opinii publicznej nieprawdziwą narrację i podsycały nienawiść do Księcia Kościoła. Nie pozwólmy, by politycy mieniący się „europejskimi” obrażali Arcybiskupa, nazywając go „diabłem wcielonym”. Takie zachowanie – podsycane przez media – powoduje wzrost nienawiści i może prowokować przeciwników Kościoła do kolejnych brutalnych ataków. Już teraz pod krakowską Kurią dochodzi do pikiet skrajnej lewicy, a w internecie wylewa się fala nienawiści. Co będzie dalej?

 

Sprzeciwmy się tego rodzaju praktykom! Wyraźmy swoją solidarność z abp. Markiem Jędraszewskim! Otoczmy Księdza Arcybiskupa naszą modlitwą! Niech namacalnym wyrazem naszego wsparcia będzie także podpis pod listem, w którym podziękujmy arcybiskupowi Markowi Jędraszewskiemu za wspaniałą duszpasterską postawę i odwagę w głoszeniu Słowa Bożego w tych trudnych czasach.

 

„Postawa Księdza Arcybiskupa – która wbrew kłamliwym atakom – nazywa po imieniu niebezpieczną ideologię, a nie potępia nikogo personalnie – jest dla mnie budującym wzorem katolickiej postawy i daje mi siłę do dalszego podążania za Chrystusem” – czytamy w liście, który można wysłać do krakowskiej Kurii za pośrednictwem platformy popierajmy.pl.

 

„Jestem dumny z takiego Pasterza! Jestem dumny z Obrońcy Świętej Wiary Katolickiej!

Księże Arcybiskupie, proszę się nie poddawać, nie ulegać naciskom politycznej poprawności. Katolicy zawsze będą trwali przy Pasterzach głoszących Prawdę! Zapewniam o swojej modlitwie” – każdy z nas może podpisać się pod tymi słowami.

 

Dołączmy do akcji! Pokażmy, że nie ma naszej zgody na szarganie świętością, na kłamstwo, oczernianie Arcybiskupa i szerzenie nienawiści wobec katolików w imię fałszywie rozumianej tolerancji. Wypieranie przez środowiska LGBT+ i ich zwolenników prawdy na temat genezy ideologii LGBT+ nie sprawi, że ona zniknie! Kreowanie tzw. mniejszości seksualnych na „męczenników” poprzez twierdzenie, że mówienie o „tęczowej zarazie” to uderzenie w człowieka jest fałszerstwem! To przecież tylko zdecydowane określenie środowisk promujących grzech!

 

Kościół katolicki szanuje bowiem godność każdego człowieka, a  z całą surowością potępia grzech. A szczególnie jego promocję! Środowiska LGBT+ będą jednak wykorzystywać fałszywe zarzuty o „mowie nienawiści”, by uderzać w Kościół i jego Pasterzy. Nie ma na to naszej zgody! Stańmy murem za abp. Markiem Jędraszewskim i dajmy temu wyraz!

 

Wolność nie jest nam dana raz na zawsze! Nie pozwólmy, by „tęczowa zaraza” niszczyła naszą Wiarę, uderzała w Tradycję i kruszyła chrześcijańskie fundamenty naszej cywilizacji.

 

Brońmy Księdza Arcybiskupa. Pokażmy w tych trudnych chwilach, że nie jest sam.

 

Dołącz do akcji i podpisz Apel – „Murem za Arcybiskupem Jędraszewskim!”

 

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie