14 września 2021

Skandaliczna rezolucja Parlamentu Europejskiego. Chcą akceptacji tzw. homomałżeństw w całej UE

Parlament Europejski przyjął we wtorek rezolucję, w której opowiedziano się za uznawaniem tzw. „homomałżeństw” we wszystkich krajach członkowskich UE. Rezolucja nie ma mocy prawnej, ale jest głosem ideologicznego nacisku na unijne instytucje i poszczególne kraje.

Za rezolucją zagłosowało 387 eurodeputowanych, przeciw było 161, od głosu wstrzymało się 123. Treścią dokumentu jest oczekiwanie, by we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej, niezależnie od prawodawstwa krajowego, akceptować związki homoseksualne, nazywane w kraju zawarcia małżeństwem.

Parlament Europejski chce, by homoseksualni małżonkowie w całej Europie mieli te same przywileje, to znaczy by ich związek uznawany był za tożsamy ze związkiem mężczyzny i kobiety. Implikuje to między innymi uznawanie tak zwanych tęczowych rodzin, a zatem adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

Wesprzyj nas już teraz!

Źródło: polsatnews.pl

Pach

Wiemy jak głosowali polscy europosłowie w sprawie tzw. homo-małżeństw. Zobacz, kto poparł rezolucję PE

O unijnych naciskach w tej kwestii na antenie PCh24 TV mówiła niedawno Katarzyna Gęsiak z Instytutu Ordo Iuris.

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(40)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy

Udostępnij przez