27 sierpnia 2021

Pierwsza część filmu o Ordo Iuris jest już na YouTube! Obejrzyj ją już teraz!

Pierwsza część najnowszego filmu PCh24TV – „Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?” jest już dostępna na YouTube. Zobacz w jaki sposób prawnicy Instytutu pomagają zwykłym polskim rodzinom w nierównym starciu z machiną państwa i urzędników.

Kliknij w ten link i zobacz nasz film w serwisie YouTube!

Już teraz pierwsza część filmu o Ordo Iuris dostępna jest na YouTube, dzięki czemu możemy z wiarygodnym przekazem docierać do jeszcze większego grona polskich katolików i konserwatystów, którzy muszą zmagać się z lewicową nienawiścią, gdy tylko zdecydują się poprzeć ich działanie.

Wesprzyj nas już teraz!

To niechlubna zasługa mainstreamu próbującego kształtować wyobrażenie o Ordo Iuris jako organizacji męskich szowinistów, katolickich fundamentalistów, niszczycieli praw kobiet, z niejasnym źródłem finansowania.

Pomimo wyroków sądowych za naruszanie dóbr i kłamstwa na temat Ordo Iuris, ich przeciwnicy nadal próbują stosować te same zabiegi.

Jednak czy w Ordo Iuris rzeczywiście pracują sami mężczyźni? Czy to religijni fundamentaliści? Czy chcą zniszczyć prawa kobiet? Jakie są ich źródła finansowania? Czy ktokolwiek popiera pracę Instytutu? Kto jest beneficjentem działań Ordo Iuris?

W filmie „Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?” odpowiadamy na te pytania! Pierwsza część naszej produkcji, w której przedstawiamy bliżej historie beneficjentów pracy Instytutu jest już dostępna na YouTube.

Zobacz pierwszą część filmu, którego boją się „tęczowi”! 

Lewica ich nienawidzi, liberałowie ich atakują, a feministki na ich widok dostają furii. Byliśmy przekonani, że po tym filmie ofensywa przeciwników wartości rozumu i godności człowieka będzie jeszcze bardziej zaciekła, jednak ich reakcja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

Otóż środowiska te przybyły na premierę naszej produkcji w warszawskim kinie Luna i postanowiły po jej zakończeniu pokazać swą prawdziwą twarz, kompletnie nie rozumiejąc w jaki sposób obnażone zostały kłamstwa i manipulacje ich liderów i mainstreamowych mediów.

Jeśli nie udało Wam się jeszcze obejrzeć reportażu, którego boi się lewica – koniecznie to zróbcie. Jego pierwszą część możecie już teraz zobaczyć w serwisie YouTube, a całość dostępna jest na platformie PCh24TV!

Obejrzyj cały film „Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?” na naszej platformie!

Zapraszamy na PCh24 TV!

 

 

Zobacz także:

Warszawa: aktywiści LGBT „zaszczycili” obecnością na premierze filmu „Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?”

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(1)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez