22 listopada 2021

Podejmij adwentowe wyzwanie i przygotuj się na przyjście Chrystusa

Od niedzieli 28 listopada Kościół Święty rozpoczyna Adwent, czas  przygotowania do powtórnego przyjścia Jezusa Chrystusa na ziemię. Zachęcamy do podjęcia modlitewnego wyzwania i dołączenia do pięknej inicjatywy, jaką jest Kalendarz Adwentowy. To wydarzenie zostało stworzone specjalnie dla katolików dojrzałych wiarą, a można dołączyć do niego klikając w ten link

 

Wielu katolików w okresie Adwentu udaje się na roratnie Msze Święte, częstokroć zachęcając do tego dzieci. Duża część decyduje się na różnego rodzaju wyrzeczenia i postanowienia.

Wesprzyj nas już teraz!

 

W Polsce, podobnie jak i w innych krajach, przyjęła się tradycja, w trakcie której najmłodszym ofiarowane są specjalne kalendarze. Każdego dnia pociechy otrzymują specjalne zadania: pomocy rodzicom, rodzeństwu, drobnych wyrzeczeń, modlitwy.

 

Ten piękny zwyczaj jest natomiast niestety traktowany po macoszemu przez wielu dorosłych katolików. Właśnie dlatego powstała specjalna inicjatywa, która pozwoli dobrze przeżyć ten okres katolikom o dojrzałej i ugruntowanej wierze. 

 

Kliknij tutaj i dołącz do wyjątkowego adwentowego wyzwania! 

 

Twórcy Kalendarza Adwentowego zapewniają, że na koncie każdego z uczestników wydarzenia pojawiać się będą starannie wyselekcjonowane cytaty świętych, błogosławionych i sług Bożych, a także specjalne wyzwania – modlitewne, ale nie tylko!

 

Kalendarz Adwentowy warto dołączyć do zakładek w przeglądarce internetowej na laptopie, tablecie lub smartphonie. Pozwoli to nie zapomnieć w codziennym natłoku obowiązków o akcji, która pomoże dobrze przygotować się do świąt Bożego Narodzenia.

 

Również zespół redakcyjny PCh24.pl i PCh24TV także dołącza do tej inicjatywy!

 

Módlmy się wspólnie i razem pogłębiajmy naszą wiarę! 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(11)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy

Udostępnij przez