30 września 2021

Skandaliczna decyzja belgijskiego rządu. Pod pretekstem ochrony zdrowia sfinansują Polkom aborcje

(Fot. Pixabay)

Belgijski rząd wesprze kwotą 10 tys. euro proaborcyjną organizację „Aborcję Bez Granic”. Środki te mają umożliwić Polkom zabicie swego nienarodzonego dziecka poza krajem. Program jest uznawany za element „ochrony zdrowia”.

O decyzji rządu poinformował belgijski minister zdrowia i wiceminister ds. równości płci, równych szans i różnorodności. Kwota 10 tys. euro trafić ma do organizacji „Aborcja Bez Granic”. Celem takiego działania jest chęć wsparcia kobiet, które nie mają dostępu do tzw. aborcji w Polsce. W swoim komunikacie z 28 września rząd Belgii stwierdził, że dostęp do tzw. aborcji to „kwestia ochrony zdrowia”.

Takim obrotem sprawy zachwycony jest feministyczny „Aborcyjny Dream Team”. Proaborcyjne aktywistki podkreśliły wręcz, że „są wzruszone” decyzją belgijskiego rządu, który wesprze osoby, które „muszą wyjechać z Polski”, aby zabić swoje dziecko.

Źródło: radiomaryja.pl

MA

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(12)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy

Udostępnij przez