18 stycznia 2021

USA: Nieznany mężczyzna spalił dom spotkań satanistów

(Fot. CT Fire Photo / Twitter)

Czciciele demonów z Poughkeepsie w amerykańskim stanie Nowy Jork stracili dom, w którym spotykali się na swoich rytuałach. Budynek został podpalony przez mężczyznę za pomocą benzyny a wydarzenie zarejestrowały kamery.

 

 

W pochodzącym z początku XX wieku „Halloween House” odbywały się spotkania satanistów. Sekciarze spotykali się tam między innymi na coroczne „święto duchów”. Rytuałów już więcej nie będzie, gdyż dom doszczętnie spłonął.

 

„Policja bada nagranie z monitoringu. Widać na nim mężczyznę podchodzącego do domu z dwoma kanistrami z benzyną. Następnie osoba ta oblewa ganek paliwem, podpala i ucieka. Dotąd nikogo nie zatrzymano w związku ze sprawą” – czytamy na portalu TVP Info.

 

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek nad ranem. Kiedy wybuchł pożar, w budynku znajdowały się dwie osoby. Nie ucierpiały, gdyż zdążyły uciec.

 

Sataniści odgrażają się, iż rzucą klątwę na sprawcę. – Skala zniszczeń jest taka, że nie wydaje mi się, żeby ten dom został kiedykolwiek odnowiony – powiedział ich przywódca Peter Gilmore.

 

 

Źródło: TVP Info/„The Poughkeepsie Journal”

RoM

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(23)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy