28 listopada 2021

Witold Gadowski w „Rok 1984. Totalitaryzm 2.0”. Wesprzyj PCh24 TV i ZOBACZ FILM!

Dlaczego ludzie nie walczą o wolność? Bo już nie mają takiej potrzeby. Już dawno wolność została zamieniona na iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa – mówi Witold Gadowski, w filmie „Rok 1984. Totalitaryzm 2.0”.

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij TUTAJ wesprzyj PCh24 TV i zobacz FILM

Paszporty covidowe, zamykanie szkół i firm, przymus szczepień, segregacja sanitarna, inwigilacja, wszechobecne rządy big tech i korporacji medycznych – czy ulegając takiej wizji świata, by móc „normalnie” żyć, stajemy się nowymi niewolnikami? Dokąd doprowadzi nas stawianie pozornego bezpieczeństwa ponad wolność i bezmyślne słuchanie wszystkiego, co mówią media?

Wesprzyj nas już teraz!

Czy wizja George’a Orwella zawarta w książce Rok 1984 właśnie spełnia się na naszych oczach? Odpowiedzi na te pytania poszukują twórcy filmu Rok 1984. Totalitaryzm 2.0.

Wesprzyj PCh24TV i zobacz film „Rok 1984. Totalitaryzm 2.0” 

Czy wizja George’a Orwella zawarta w książce „Rok 1984” właśnie spełnia się na naszych oczach? O tym w filmie mówi m.in. Witold Gadowski. – Dlaczego ludzie nie walczą o wolność? Bo już nie mają takiej potrzeby. Już dawno wolność została zamieniona na iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa – mówi publicysta.

Kliknij TUTAJ, wesprzyj PCh24 TV i zobacz FILM „Rok 1984. Totalitaryzm 2.0”

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(3)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez