9 października 2021

Alaksandr Łukaszenka: Polska chce zająć Białoruś! Traficie pod bat i to jeszcze jaki

(Aleksander Łukaszenka. By Okras (Own work) [CC BY-SA 4.0)

Polacy chcą zająć Białoruś – grzmiał w piątek prezydent Alaksandr Łukaszenka podczas przemówienia do kolektywu zrzeszającego białoruskich spółdzielców.

Trzeba wybronić ten skrawek ziemi dla naszych dzieci i wnuków. Nie myślcie, że oni, kiedy Polacy zajmą Białoruś (jak oni by chcieli) wszyscy tu będą naczelnikami. Traficie pod bat i to jeszcze jaki – mówił Łukaszenka, występując przed „kolektywem pracowniczym” Bielkoopsojuzu, zrzeszenia białoruskich spółdzielców.

Prezydent Białorusi podkreślił, że jego rodakom przyszło żyć w warunkach „konfrontacji geopolitycznej” i sankcji gospodarczych i dlatego muszą się oni „totalnie zmobilizować” do umocnienia białoruskiej gospodarki.

Wesprzyj nas już teraz!

Wezwał również obecnych, by nie rozluźniali się po „wygranej rewolucji”. – Nie, moi drodzy. Będą nami chwiać długo, dopóki nie rzucą nas na kolana. Ale ja nie zamierzam padać na kolana – podsumował Alaksandr Łukaszenka.

 

Źródło: RadioMaryja.pl

TK

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(21)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy

Udostępnij przez