5 października 2021

„Zwycięstwo” Bidena. Finansowanie aborcji z pieniędzy podatników wchodzi na oficjalne tory

(fot. https://democrats.org/)

„Katolicki” prezydent Stanów Zjednoczonych odnotował właśnie kolejne „zwycięstwo” na drodze do legalizacji i upowszechniania zbrodniczego procederu mordowania nienarodzonych dzieci. Chodzi o zestaw przepisów pod nazwą Title X, w którym za prezydentury Donalda Trumpa pojawił się zakaz finansowania aborcji ze środków publicznych. W listopadzie wchodzą w życie poprawki, „dzięki” którym amerykański podatnik znów, chcąc czy nie chcąc, będzie sponsorem przemysłu aborcyjnego.

Kolejny krok ku powszechnej i nieograniczonej aborcji w USA za prezydentury Joe Bidena. W poniedziałek amerykański przywódca wprowadził zmiany w przepisach, które wejdą w życie 8 listopada. Wszystko, jak zwykle, odbywa się wśród retoryki o „planowaniu rodziny” i zabezpieczaniu opieki zdrowotnej dla kobiet. W ramach tego zabezpieczenia środki z podatków będą znów trafiać na konta molocha aborcyjnego Planned Parenthood i innych „klinik”, w których można zabić nienarodzone dziecko „na życzenie”.

„Dziś jaśniej niż kiedykolwiek stwierdzamy, że dostęp do wysokiej jakości opieki związanej z planowaniem rodziny obejmuje dokładne informacje i skierowania – w oparciu o potrzeby i kierunek prowadzenia pacjenta” – skomentował sekretarz Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej, Xavier Becerra.

Wesprzyj nas już teraz!

W 2019 roku 20 stanów pozostających w rękach proaborcyjnej Partii Demokratycznej złożyło pozew przeciwko administracji Trumpa, zaskarżając poprawki pro life w przepisach Title X. Sąd przyznał wówczas rację byłemu prezydentowi. Mimo to za miesiąc dzieciobójcze przepisy znów wejdą w życie.

Zakusom demokratów i prezydenta Bidena sprzeciwiła się była dyrektorka „kliniki” Planned Parenthood, która przeszła na pozycje pro-life. – Kliniki aborcyjne i te kliniki, które kierują na aborcję nigdy nie powinny otrzymywać finansowania od podatników. Sondaże wskazują, że większość Amerykanów się z tym zgadza – powiedziała Abby Johnson. Działaczka wskazała, że dotychczas (przed erą Trumpa) Planned Parenthood musiało omijać przepisy, aby czerpać korzyści finansowe z Title X. „Teraz, dzięki Bidenowi i wszystkim, którzy głosowali na niego, [aborcjoniści] nie muszą już tego ukrywać”.

 

Źródło: foxnews.com

FO

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(2)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez